Сприяння працевлаштуванню

Положення про відділ сприяння працевлаштуванню та практичної підготовки

Актуальні вакансії

Новини

Роботодавцям

Заява-анкета на пошук роботи для студентів та випускників КрНУ

Наші партнери

Роз’яснення щодо питань працевлаштування випускників ВНЗ (Лист МОНУ № 1/9 від 26.06.2015)

Відділ сприяння працевлаштуванню та практичної підготовки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського існує від 2000 року. У різний час відділ розв’язував різноманітні завдання – від організації студентської практики до працевлаштування випускників і студентів. Сьогодні завдання змінилися. Поруч з традиційними напрямками ми відкриваємо новий – практична підготовка студентів до виходу на сучасний ринок праці, побудова його кар’єри.

Цибульник Н.Н. читає дисципліну “Чинники успішного працевлаштування фахівців”, яка допомагає студентам зорієнтуватися на ринку праці та у виборі майбутнього місця роботи. Постійно проводяться консультації студентської молоді щодо отримання роботи, умов праці. Кожен, хто звертається до ВСПіПП, може пройти тестування й отримати рекомендації, які допоможуть подальшому пошуку роботи.

 

ОСНОВНІ ЗАДАЧІ ТА ФУНКЦІЇ ВІДДІЛУ

– проведення постійного аналізу попиту і пропонування на ринку праці фахівців, підготовку яких здійснює університет;

– налагодження співпраці з державною службою зайнятості, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, які можуть бути потенційними роботодавцями для випускників і студентів;

– інформування випускників і студентів університету про вакантні місця на підприємствах, в установах та організаціях, що відповідають їх фаховій підготовці;

– підготовка випускників для працевлаштування;

– співпраця з потенційними роботодавцями і забезпечення оперативного заповнення вакансій;

– організація пошуку місць для проведення виробничої практики студентів, залучення підприємств, установ та організацій (роботодавців) до проходження студентів всіх видів виробничих практик у відповідності до фаху.

Взаємодія з роботодавцем, дослідження тенденцій мінливого ринку, коригування спільних зусиль із підготовки студента – в цьому й полягає наша сьогоднішня робота.

Звертайтесь до Відділу сприяння працевлаштуванню та практичної підготовки.

 

КОНТАКТИ

м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20
Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського
7 корпус, кімнати 7215, 7214 (2 поверх)
Контактний телефон : (0536) 74-19-27
E-mail : oprakt@kdu.edu.ua
Наша сторінка на фейсбуці: https://www.facebook.com/pratsevlashtuvannya/