ЗАЛУЧЕННЯ ПРАКТИКІВ ДО ПІДГОТОВКИ ЗДОБУВАЧІВ

РАДА РОБОТОДАВЦІВ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО РАДУ РОБОТОДАВЦІВ спеціальності “Менеджмент” Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського – переглянути
 
СКЛАД РАДИ РОБОТОДАВЦІВ спеціальності “Менеджмент” Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського – переглянути 
 
ПЛАН РОБОТИ РАДИ РОБОТОДАВЦІВ НА 2023-2024 н.р. – переглянути
 
ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ РАДИ РОБОТОДАВЦІВ (2023 р.) – переглянути

 

26 лютого 2024 року відбувся семінар «Реєстрація бізнесу в Україні» у форматі онлайн. У заході взяли активну участь здобувачі освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти зі спеціальності 073 «Менеджмент», а також викладацький склад кафедри. Зустріч була ініційована ГО «Асоціація малих та середніх підприємців міста Кременчука» за сприяння Фонду підтримки підприємництва у партнерстві з КП «Інститут розвитку Кременчука».

Це була важлива можливість для студентів і викладачів засвоїти практичні аспекти реєстрації бізнесу в Україні.

Основною метою цього семінару було роз’яснення питань підготовки та реєстрації підприємницької діяльності в Україні. Опанування питань теми дозволило учасникам краще розібратися у процесах реєстрації та уникнути можливих помилок у цьому складному процесі.

На семінарі виступили досвідчені спікери, які запропонували свої знання та підходи щодо державної реєстрації суб’єктів підприємництва:

  • Алла Шуба– начальник відділу податків і зборів юридичних осіб ГУ ДПС у Полтавській області;
  • Віталій Котляр – підприємець, голова ГО «Асоціація малих та середніх підприємців Кременчука»;
  • Юлія Панкова – начальник відділу державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб підприємців департаменту державної реєстрації виконавчого комітету Кременчуцької міської ради;
  • Ірина Лебедєва – Головний державний інспектор відділу податкових сервісів та звітності, організації роботи ЦОП Кременчуцької ДПІ.

Головні питання, які обговорювалися під час заходу, включали в себе склад первинного пакету документів для реєстрації бізнесу, вибір видів економічної діяльності за КВЕДом, а також вибір системи оподаткування, зокрема спрощеної системи оподаткування.

   

Цей захід допоміг учасникам отримати цінні знання та поради в сфері реєстрації бізнесу в Україні, що сприятиме їхньому успішному старту у підприємницькій діяльності.

Така наукова подія не лише розширила знання учасників, а й підкреслила важливість правильної підготовки та реєстрації бізнесу для успішного й довгострокового функціонування підприємства в сучасних умовах.

Учасники семінару дійсно виявили високий інтерес і готовність до подальшої просвітницької роботи та співпраці в галузі розвитку підприємницької діяльності та вирішення проблем реєстрації бізнесу в Україні. Така ініціатива може стати важливим кроком у полегшенні та покращенні процесу реєстрації для майбутніх підприємців.

Спільна робота та обмін досвідом можуть допомогти вирішувати проблеми, з якими стикаються нові бізнеси під час реєстрації. Важливо мати активну спільноту та партнерів, які готові допомогти один одному.

Цей напрям співпраці може включати проведення додаткових навчальних заходів, партнерство у проектах з розвитку підприємництва, обмін інформацією про зміни у законодавстві щодо реєстрації бізнесу та багато іншого.

За спільними зусиллями учасників семінару є перспективи створення корисних та ефективних ініціативи, що спрямовані на покращення умов для реєстрації бізнесу в Україні. Такий обмін інформацією та взаємна підтримка є важливим елементом успішного розвитку бізнес-середовища.