Випускники

ВІТАЛІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ МАЛЕЦЬКИЙ народився у 1978 році у с. Червона Знам’янка Кременчуцького району Полтавської області.

У червні 2000 року закінчив  Кременчуцький державний політехнічний інституті та отримав диплом спеціаліста з «відзнакою» за спеціальністю «Менеджмент організацій», кваліфікація «менеджер-економіст».

З вересня 2000 по серпень 2003 р.р. ‑ викладач кафедри менеджменту Кременчуцького державного політехнічного інституту.

З листопада 2000 по листопад 2004 року навчався в аспірантурі КДПУ за спеціальністю «Економіка промисловості» на заочній формі.

Вересень 2003–лютий 2005 р.р. навчався у Національній академії державного управління при Президентові України м. Київ за спеціальністю «Державне управління», спеціалізація ‑ «місцеве самоврядування та управління містом» та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

З 2005 року призначений директором Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

З 2010 року призначений на посаду заступника міського голови з гуманітарних питань.

З листопада 2015 року по теперішній час Кременчуцький міський голова.

ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ ПЕЛИПЕНКО народився у 1976 році в місті Кременчуці.

У 1998 році закінчив Кременчуцький державний політехнічний інститут та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент у виробничій сфері» та здобув кваліфікацію менеджера-економіста.

В 2003 році закінчив Національну Академію внутрішніх справ України та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста.

Розпочав свою трудову діяльність у 1998 році з роботи менеджером у ТОВ «Кубок Карпат».

З 2000 по 2006 рік працював у ТОВ «Фірма «Юрбізнесконсалтинг» на посаді директора з питань оцінки.

З 2006 року розпочав власну справу як приватний підприємець.

З 2011 року директор у ТОВ «Алькорцентр».

З 2013 року помічник-консультант народного депутата України у Верховній Раді.

З 2015 року – дотепер, перший заступник міського голови міста Кременчука у Виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради.

МАКАРОВ АНДРІЙ ІГОРОВИЧ народився 15 вересня 1995 року в м. Кременчуці Полтавської області.

У 2012 році закінчив загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 12 міста Кременчука та отримав атестат про повну загальну середню освіту з відзнакою.

01.09.2012-01.07.2016 навчався у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського (денна форма навчання). Отримав диплом з «відзнакою». Здобув кваліфікацію бакалавр з менеджменту, менеджер-адміністратор.

01.09.2016-30.01.2018 навчався у Кременчуцькому національному університеті імені М.Остроградського, напрям підготовки: Публічне управління та адміністрування, спеціальність: Муніципальний менеджмент, магістр (денна форма навчання).

З 2010 року по теперішній час є волонтером Молодіжного Парламенту Кременчука. Член правління Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій. Молодіжний Парламент Кременчука та Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій є дорадчим органом Кременчуцької міської ради.

З 2014-2016 роки очолював студентську раду Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського. Студентська рада Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського є в місті Кременчуці.

З грудня 2015 року по теперішній час – депутат Кременчуцької міської ради Полтавської області, секретар постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді, культуру, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Член Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради Полтавської області.

У січні 2016 року розпочав працювати спеціалістом відділу реалізації молодіжної політики управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

КОСТЯНТИН ОЛЕКСАНДРОВИЧ ЛАТИШЕВ народився у 1976 році на Полтавщині, в сім’ї педагогів.

У 1993 році закінчив загальну середню школу № 25 у м. Кременчуці. У тому ж році поступив у Харківську філію Кременчуцького політехнічного інституту на спеціальність «Організація виробництва».

У 1998 році здобув повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент у виробничій сфері» у Кременчуцькому державному політехнічному інституті. Після цього почав навчання у аспірантурі за спеціальністю «Економіка промисловості».

Майже 25 років життя Костянтина Олександровича Латишева пов’язані з вищою школою, в якій він пройшов шлях від асистента кафедри економічної теорії, старшого викладача кафедри маркетингу – до доцента кафедри бізнес адміністрування, маркетингу і туризму факультету економіки і управління Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

У 2013 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидата економічних наук у ДВНЗ «Донецький національний політехнічний університет» за спеціальністю 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами» (за видами економічної діяльності).

За роки праці у вищій школі К. О. Латишевим опубліковано понад 150 наукових та методичних праць. Під його керівництвом захищено більше 200 дипломних робіт з маркетингу студентами факультету економіки і управління КрНУ імені М. Остроградського за рівнями «магістр», «спеціаліст» та «бакалавр».

Ділові та виховні якості К. О. Латишева оцінені Почесними грамотами за вагомий внесок у розвиток факультету, багаторічну сумлінну працю та творчий підхід до викладацької справи, значний внесок у підготовку фахівців університету.

РУБАН БОГДАН ВАСИЛЬОВИЧ народився в 19.09.1990 р. в селі Садки, Кременчуцького району.

З 1995 по 2004 роки (1-8 класи) навчався в Садківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

З 2000 року (і по нині) пономар в Свято-Успенському соборі Української Православної Церкви.

З 2004 по 2007 роки (9-11 класи) навчався в Кременчуцькому ліцеї «Політ» при Педагогічному училищі ім. Макаренка. На факультеті поглибленого вивчення інформатики і програмування.

З 2007 по 2012 роки навчався в Кременчуцькому національному університеті на факультеті управління, кафедри Менеджменту. Здобув кваліфікацію менеджер-економіста. МО Магістр.

З 2012 року, одразу після закінчення навчання, почав працювати в Фермерському господарстві «САДКИ» (ДЕЇВСЬКА тм) менеджером та за необхідністю водієм вантажівки/різноробичим. Потім працював начальником відділу збуту і маркетингу. А з 2018 року головою господарства.

В 2013 році заснував Футбольний клуб «Деївка». Футбольний клуб грав і грає в Чемпіонаті Кременчука і в Чемпіонаті Кременчуцького району з міні-футболу/футзалу.

В 2015-2019 роках після обрання, був депутатом Кам’янопотоківської сільської ради.

Прихильник помірно-здорового способу життя, займається футболом, боксом, ґреплінгом.

З 2020 року вирішив сконцентруватися на душевній гармонії, сім’ї та господарстві.

КРАВЧЕНКО ДМИТРО ВАСИЛЬОВИЧ народився 19 травня 1967 року у місті Кременчук Полтавської області.

У червні 2011 року закінчив Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського та отримав диплом бакалавра за спеціальністю «Менеджмент».

З 2015 року – дотепер заступник міського голови міста Кременчука у Виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради.

З листопада 2015 року по теперішній час координує діяльність:

  1. Комунального виробничого підприємства «Кременчуцьке міське управління капітального будівництва»;
  2. Комунального підприємства «Бюро містобудування та кадастру»;
  3. Комунального госпрозрахункового підприємства «Союзрембуд»;
  4. КП «Креміньміськпроект».
ЛУКАЦЬКИЙ ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ народився 11 грудня 1974 року в місті Кременчуці.
 
У 1997 році закінчив Кременчуцький державний політехнічний інститут за спеціальністю «Менеджмент у виробничій сфері» та здобув кваліфікацію менеджера-економіста.
 
Віталій Олександрович розпочав трудову діяльність у 1997 році з роботи менеджером у кондитерській компанії «Лукас».
 
З 2012 року і дотепер Лукацький Віталій Олександрович генеральний директор ПП «Виробничо-торгової компанії «Лукас»».

РУБАН ВАЛЕРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА народилася 21 грудня 1993 року в м. Томськ Томської області.

У 2010 році закінчила загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 10 міста Кременчука та отримала атестат про повну загальну середню освіту.

01.09.2010-01.07.2014 навчалася у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського (денна форма навчання). Отримала диплом з «відзнакою». Здобула кваліфікацію бакалавр з менеджменту, менеджер-економіст.

01.09.2014 – 01.07.2015 навчалася у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського, за спеціальністю: Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, та отримала диплом магістра з «відзнакою» (денна форма навчання).

З 2015 по 2016 рік навчалася по програмі обміну студентів у Китаї в Ланьчжоуському транспортному університеті на курсі китайської мови.

З 2016 року навчається у магістратурі-аспірантурі Північно-західного педагогічного університету, м. Ланьчжоу, КНР, за напрямом: Управління персоналом.

БАЧКІР ІРИНА ГЕННАДІЇВНА народилась 16 лютого 1987 року в м. Кременчук, Полтавської області.

У 2004 році закінчила спеціалізовану школу № 10 з поглибленим вивченням англійської мови міста Кременчука та отримала атестат про повну загальну середню освіту.

01.09.2004–30.06.2009 рр. навчалась у Кременчуцькому державному політехнічному університеті імені Михайла Остроградського на факультеті управління денної форми навчання за спеціальністю «Менеджмент організацій». Отримала диплом магістра з «відзнакою» за напрямом підготовки «Менеджмент». Здобула кваліфікацію менеджер-економіст.

Упродовж навчання в університеті за хороші успіхи та високі досягнення в науковій діяльності була лауреатом стипендій державного рівня: Стипендіат міської ради та академічна стипендія Президента України.

Протягом 2009–2012 рр. навчалась в аспірантурі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) та завершує роботу над дисертаційним дослідженням.

На даний час працює в адміністрації університету помічником ректора.

ЗАЇКА КАТЕРИНА ОЛЕГІВНА народилася 20.02.1997 р. у м. Полтава.

У 2013 році закінчила спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 3 ім. В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу та отримала атестат про повну загальну середню освіту.

У 2019 році закінчила магістратуру у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського та отримала диплом магістра з «відзнакою» за освітньою програмою «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

З 2020 року є аспіранткою кафедри менеджменту за спеціальністю 051 «Економіка». Готується до захисту дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук. Тема дисертації: «Організаційно-економічний механізм формування та функціонування ресурсного потенціалу промислових підприємств» (науковий керівник д.е.н., проф. Почтовюк А.Б.). Є автором 21 публікації, включаючи індексовані у міжнародних наукометричних базах даних.

З 2018 року по теперішній час працює в апараті управління університету на посаді помічника першого проректора (з наукової та міжнародної діяльності).

КЛУБ ВИПУСКНИКІВ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ

Керівний склад Клубу випускників при кафедрі менеджменту

Голова Клубу випускників – Макаров Андрій Ігорович,  директор Департаменту у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;

секретар – аспірантка кафедри менеджменту Заїка Катерина Олегівна

ПОЛОЖЕННЯ ПРО РОБОТУ КЛУБУ ВИПУСКНИКІВ ПРИ КАФЕДРІ МЕНЕДЖМЕНТУ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ МИХАЙЛА ОСТРОГРАДСЬКОГО – переглянути

Заява про вступ до Клубу випускників кафедри менеджменту Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського – форма